Hakkımızda

Kurucu

Hakan AKSU; Sakarya Üniversitesinde lisansımı tamamladıktan sonra, Marmara Üniversitesinde eğitim bilimleri ve gelişim psikolojisi üzerine yüksek lisan yaptım, çeşitli özel öğretim kurumlarında eğitmenlik ve idarecilik görevlerinde bulundum. Eğitimci kimliğimin yanında kişisel gelişime çok önem verdim, bununla ilgili bir çok eğitim aldım ve seminerlere katıldım. Kendimi keşfettikçe kendime olan merakımda arttı, bir eğitimci olarak bu ögrendiklerimi başkalarıyla paylaşma ihtiyacı hissettim, öğrencilerimin hayatlarına dokunabiliyor olmak bana her zaman büyük haz verdi, İstanbulun bir çok yerinde bu eğitimleri vermeye başladım, çeşitli kurum ve kuruluşlarla ortak çalışmalarımız oldu. Halen İstanbul Beylikdüzündeki kurs merkezinde bu eğitimleri vermeye devam etmekteyim. Saygılarımı sunar, yaşam boyu başarılar dilerim.

 

Kuruluş Amacımız;

Uzaktan Kişisel gelişim eğitimleri ile kişisel gelişime önem veren, fakat zaman darlığı yaşayan, yakın çevresinde kurslara ulaşma imkanı bulunmayan kişilere, bulundukları yerden, internetin olduğu her yerde, ulaşabilecekleri sanal sınıflarla, kurs ortamı oluşturmayı amaçladık. Bunun için yüksek kabiliyetlere sahip güncel yazılımlar kullandık, eğitim sistemi olarak sonuç odaklı eğitimi ve uygulanabilirliligi ön planda tuttuk.

 

Faliyetlerimiz;

  • Uzaktan Hızlı okuma kursları.
  • Uzaktan Hafıza teknikleri ve akademik gelişim kursları.
  • Uzaktan Hafıza teknikleriye tarih, çoğrafya ve edebiyat dersleri.
  • Uzaktan Hafıza teknikleriyle ingilizce gramer ezberleme.
  • Uzaktan Özel Ders
  • Uzaktan Sınav danışmanlığı.
  • Uzaktan Kariyer planlama danışmanlığı.

 

Misyonumuz;

Mutlu, özgüvenli, başarılı, sağlıklı, ilkeli, duyarlı, açık fikirli, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öğrenmeye ve yeniliklere açık, öz değerlendirme yapabilen, işbirliğine yatkın, yaratıcı ve eleştirel düşünen, akılcı, cesaretli, çok yönlü gelişimi önemseyen, kendi öğrenmesinin sorumluluğunu alan, ulusal kültürünü özümsemiş, Atatürk ilke ve devrimlerini içselleştirmiş aynı zamanda küresel bakış açısına sahip bireyler yetiştirmektir.

 

Vizyonumuz;

Okutan akademi olarak, sizlere en iyiyi en güzeli vermeyi amaç edindik, işimize gösterdiğimiz sevgi ve ciddiyetle bütün programlarımızı geliştirdik, kurslarımızda sonuç odaklı çalışmayı ve memnuniyeti ön planda tutmayı amaç edindik, amacımız bu alanda kaliteli ve ulaşılabilir eğitimler sunarak, uzun yıllar faliyetimizi sürdürmek.