Hızlı Okuma Kursu | Etkin Okuma Programı | 4. 5. ve 6. Sınıflara

Etkin Okuma Programı: Çocukların Okuma Anlama Becerilerini Geliştirin ve Yeni Nesil Paragraf Sorularını Kolayca Çözün

Etkin okuma programımız, çocukların akıcı ve odaklı okumalarını sağlayarak, metin hakimiyetlerini artırıp yeni nesil paragraf sorularını daha kolay çözmelerine yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Okumak ve okuduğunu anlamak, akıcı okuma, dikkat ve geniş kelime dağarcığı gibi birçok disipline bağlıdır.

Etkin okuma kurslarımızın içeriği şunları kapsar:

  1. Hızlı okuma ve anlama teknikleri
  2. Hızlı okuma egzersizleri
  3. Dikkat ve odaklanma egzersizleri (4000 benzersiz tablo çözümü)
  4. Görsel kelime dağarcığı gelişimi (3650 kelime)
  5. Yeni nesil paragraf soru kalıpları ve çözüm taktikleri

Kurslarımızın sonunda öğrencilerin okuma anlama becerilerinde en az iki kat gelişim gözlenmektedir.

Etkin okuma programımızın süresi 6 hafta olup, 24 saat yerinde eğitim ve 24 saat uygulamalı egzersiz sürecini kapsar. Şubelerimizin bulunduğu il ve ilçelerde, şubelerimizi arayarak kurs tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Başarıya ulaşmak için bugün adım atın ve çocukların okuma anlama becerilerini geliştirmelerine yardımcı olun! Etkin okuma programlarımız ile yeni nesil paragraf sorularının üstesinden daha kolay gelmelerini sağlayın.

Şubeleri Gör >> 

Temsilciliklerimizin bulunmadığı yerler için online eğitim imkanlarımızda bulunmaktadır. Online eğitim platformumuzu satın alarak eğitime hemen başlayabilirsiniz.

Online Eğitime Kayıt Ol>>

Güncel kurslarımızı inceleyerek size en uygun tarih ve saat dilimindeki kurslarımızı seçebilir. Ücretsiz deneme derslerimize katılarak kurs içeriğimiz hakkında daha detaylı fikir edinebilirsiniz.

Güncel Kursları İncele >>