HIZLI OKUMA KURSU PROGRAMI


HIZLI OKUMA KURSU PROGRAMI
Hızlı okuma kursu programlarımız okuma hızınızı arttırmak, okuduğunuzu anlama kapasitenizi zenginleştirmek ve hafızanızı güçlendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Bu programa katılmakla, gözlerinizin ve beyninizin gücünü keşfedip, hızlı okuma tekniklerini kullanarak hızlı ve odaklı okumayı öğreneceksiniz.

Bununla birlikte konsantrasyon seviyenizi yükseltecek, içinizden sesli okumanızı kontrol altına alabilecek, kelime dağarcığınızı zenginleştirebileceksiniz. Kısacası,  anlayarak okuma hızınızın ilk günden itibaren artmaya başladığını bizzat yaşayarak gözlemleyeceksiniz.

Hızlı okuma kursu programımız yerinde (yüz yüze eğitim) olmakla beraber; kursa ulaşma imkanı olmayanlar için online (uzaktan eğitim) olarak da uygulanmaktadır.

Kurs programımız değişik yaş grupları ve farklı amaçlara göre düzenlenmiştir:
  • İlkokullar için "anlayarak akıcı ve doğru okuma kursu"
  • Sınava hazırlanan öğrenciler için "sınav odaklı hızlı okuma kursu"
  • Bireysel gelşimini amaçlayanlar (Eğitim, iş, sağlık, pazarlama...) için "yetişkinleriçin hızlı okuma kursu" programı olarak ayrılmış ve gruplandırılmıştır.
Kursiyerlerimizin kurstan  en üst düzeyde verim alabilmeleri ve teorik bilgilerini pratiğe çevirebilmeleri için kursta uyguladığımız egzersizleri online platforma taşıdık. Online egzersiz platformumuz tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından hazırlanmıştır. Bilgisayarınızdan veya tabletinizden İnternetin olduğu her yerde ve her zaman ulaşabilir, egzersizlerinizi yapabilirsiniz.

Online egzersiz platformumuzun içeriğinde hızlı okuma tekniklerini öğrenebileceğiniz etkileşimli interaktif videolar ve öğrendiğiniz teknikleri pekiştirebileceğiniz  20 farklı egzersiz ile 5000' den fazla benzersiz uygulama bulunmaktadır. Egzersizler sistematik bir düzene göre sıralanmış olup, ilk günden son güne kadar okuma hızını kademe kademe arttırmayı amaçlamaktadır.