ONLiNE HIZLI OKUMA KURSU image
Online hızlı okuma kursu içeriğimiz de hızlı okuma tekniklerini öğrenebileceğiniz  online canlı dersler ve bu teknikleri alışkanlık haline getirebileceğiniz hızlı okuma egzersizleri bulunmaktadır. Canlı dersler sizin hızlı okuma tekniklerini tam öğrenme modeline göre öğrenmenizi sağlarken, hızlı okuma egzersizleri  bu teknikleri alışkanlık haline getirmenizi ve hayat boyu sürdürmenizi sağlamaktadır.

Online hızlı okuma kursu, anlayarak okuma hızınızı 1 ayda %400 arttırmayı amaçlamaktadır. Egzersizler ilk günden son güne kadar kademe kademe buna göre ayarlanmıştır. Siz egzersizleri yaptıkça hızlı ve odaklı okuma yeteneğiniz gün gün gelişerek 1 ayın sonunda 2 ile 4 kat arası gelişim gösterecektir.

Kurstan en üst düzeyde verim alınabilmesi için egzersizlerin ara verilmeden düzenli yapılması önemlidir. Düzenli egzersiz, hızlı okuma tekniklerin psikomotor davranışa dönüşmesini sağlar. Her okumaya başladığınızda zihniniz aynı davranışı sürdürmeye devam eder ve hayatınız boyunca etkin bir okuyucu olarak kalmanızı sağlar. Bu tıpkı iki parmakla klavye kullanırken on parmakla kullanmaya alışmak ve hayat boyu sürdürmekle eşdeğerdir.

Online hızlı okuma kursumuza 6 hafta boyunca, günlük ortalama 40 dk. zaman ayırmanız yeterli olacaktır. Egzersizleri aralıksız her gün yapmanız durumunda, kurs 6 haftada tamamlanmaktadır. Fakat üyeliğiniz 1 yıl devam etmektedir. 1 yıl içinde egzersizleri 3 kez tekrar etme hakkınız bulunmaktadır.

Hızlı okuma kurs platformunuz, size özel olup, internetin olduğu her yerden, bilgisayardan veya tabletten girerek egzersizlerinizi yapabilir. 1 günlük egzersizlerinizi günün değişik zamanlarına bölebilirsiniz.
Kursun ilk anında itibaren kurs öğretmenlerimiz sizi arayarak, kurs süreci hakkında bilgi verecek ve kurs süresince gelişiminizi ve ders grafiğinizi takip edecek ve haftalık raporlar halinde bildirecektir.
Sizde hemen kayıt olarak, 1,5 ayda anlayarak okuma hıznızı 4 kat arttıra bilirsiniz.

Online hızlı okuma eğitimlerimiz her yaş ve amaca yönelik ayrı gruplar şeklinde uygulanmaktadır.

Programlar hakkında detaylı bilgi almak için; Tıklayınız>>
Yeni başlayacak programları görmek için Tıklayınız>>
Ön Kayıt İçin; Tıklayınız>>

  • Online eğitim  üyeliği için ödemenizi Havale/EFT veya Kredi Kartına Taksit seçeneği ile yapabilirsiniz. 
  • Ödemeniz onaylandıktan sonra kurs öğretmeniniz sizleri ararayarak üyelik bilgilerinizi aktifleştirecek ve  kullanıcı bilgilerinizi tarafınıza iletecektir.
  • Ödeme onayını beklemeden kullanıcı bilgilerinizi almak için 0850 304 59 96 numaradan bizi arayınız!