• Online eğitim  üyeliği için ödemenizi Havale/EFT veya Kredi Kartına Taksit seçeneği ile yapabilirsiniz. 
  • Ödemeniz onaylandıktan sonra kurs öğretmeniniz sizleri ararayarak üyelik bilgilerinizi aktifleştirecek ve  kullanıcı bilgilerinizi tarafınıza iletecektir.
  • Ödeme onayını beklemeden kullanıcı bilgilerinizi almak için 0850 304 59 96 numaradan bizi arayınız!  Ödeme sayfasına git >>
Eğitimin içeriğindeki egzersizler ve eğitimler her güne 1 ders gelecek şekilde 30 güne göre ayarlanmıştır. 30 gün sonunda üyeliğiniz 1 yıl devam etmektedir. 1 Yıl içinde egzersizleri 3 kez tekrar edebilirsiniz.
Online eğitim paneli tamamen size ait olup, paneli satın aldıktan sonra (1 yıl içinde) panele istediğiniz zaman girerek eğitiminizi başlatabilir ve egzersizlerinizi sürdürebilirsiniz.
İlkokul 2. sınıftan başlayarak, hecelemeden okumaya geçmiş her birey kendi seviyesi ve amacına yönelik gruba kaydını yaptırarak bu eğitimden faydalanabilir.
Yerinde hızlı okuma kurslarımız (şimdilik); İstanbul Beylikdüzü, Şirinevler Mecidiyeköy, Bahçeşehir, Üsküdar, Maltepe, Kartal ilçelerinde verilmektedir.
Uzaktan oline eğitimlerimiz, yüz yüze verdiğimiz eğitimlerin online platforma taşınmış halidir. Tıpkı yüz yüze eğitimde olduğu gibi öğretmenlerimiz eğitimin teorik tarafını sizlere aktarmakta beraber egzersiz ve uygulamalar yapmaktadır. Eğitim panelimizde hızlı okuma tekniklerini öğrenebileceğiniz uzaktan canlı dersler  ve bu teknikleri pekiştirmeniz  için egzersizler bulunmaktadır. Düzenli egzersiz yapmanız durumunda kurstan en yüksek verimi almanız mümkündür.
Kurstan en yüksek verimi almanız için egzersizlere her gün ara vermeden devam etmeniz önerilir. Fakat zornluluk durumunda verilen ara 2 günü geçmemelidir. Aksi taktirde edinilmiş becerilerde geri sönme yaşanır ve eğitimin süresi uzar.
Büyük ekran size daha geniş açı sağlayacağı için egzersizleri bilgisayar ekranından yapmanız önerilir. Zorunluluk durumlarında telefonu yatay çevirerek, egzersizleri telefonunuzdan da yapabilirsiniz.
Egzersizlere 1 ay boyunca günlük 40 dk. ayırmanız, eğitimden en yüksek verimi almanız için yeterli olacaktır.
1 günlük egzersizinizi tek oturumda bitirmeniz şart değildir, günün değişik zamanlarına bölerek de egzersizlerinizi tamamlayabilirsiniz.
1 ay boyunca ara vermeden düzenli egzersiz yapmanız durumunda, okuma becerinizi geliştirecek olan egzersiz hareketleri  en üst seviyeye ulaşacaktır.
Okuma hataları genellikle ilkokul öğrencilerinde görülmekle birlikte bu hatalar bazı öğrenciler tarafından ileriki yaşlara taşınmaktadır. Okuma hataları öğrencinin okuma hızını düşürmekte ve okuduğu metnin yanlış anlaşılmasına yol açmaktadır. Görsel dikkatin artması ve kelime dağarcığının gelişmesiyle beraber okuma hataları büyük oranda ortadan kalkmaktadır. Bu da öğrencinin  doğru ve daha hızlı okumalar yapmasını sağlamaktadır.
Düzenli egzersiz yaparak yeni okuma alışkanlığınızı psikomotor davranışa dönüştürmeniz şartıyla, eğitim bittikten sonraki süreçte de okuma hızınızda herhangi bir yavaşlama olmaz, çünkü tekrar edilen davranışlar hayat boyu südürülebilir alışkanlıklara dönüşür.
"Hızlı okuma"  kavramı, "hızlı okumaya çalışmak" kavramıyla genel de karıştırılmaktadır. Bu yüzden  toplumda  hızlı okumanın, okuduğunu anlama oranını düşürdüğü kanaati yaygındır. Fakat "hızlı okuma" egzersizler neticesinde kendiliğinden gelişen okuma becerisindeki performans artışıdır. Hızlı okuma egzersizleri sonucunda okuma hızının artmasına paralel olarak anlama oranınız da artmaktadır.